Oznamy

Zariadenie sociálnych služieb Senior Residence Vyšné Ružbachy

zariadenie sociálnych služieb Senior Residence vo Vyšných Ružbachoch
zariadenie sociálnych služieb Senior Residence vo Vyšných Ružbachoch

Vážený partner,

dovoľte nám, aby sme Vás a Vašich občanov informovali o otvorení nového zariadenia sociálnych služieb Senior Residence vo Vyšných Ružbachoch pobytová forma s kapacitou 60 lôžok. Možnosť ambulantnej formy ( starostlivosť počas dňa). Zariadenie je primárne určené pre občanov, ktorí sú odkázaní na pomoc inej fyzickej osoby a obracajú sa o pomoc s umiestnením na Vás.

V zariadení Senior Residence vo Vyšných Ružbachoch môžu byť umiestnení Vaši občania :

Zariadenie pre seniorov – fyzická osoba, ktorá dovŕšila dôchodkový veka je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby, stupeň odkázanosti najmenej IV.

Špecializované zariadenie – fyzická osoba odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby a má zdravotné postihnutie (Alzheimerova choroba, Demencia rôzneho typu), stupeň odkázanosti najmenej V.

V prípade akýkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na dole uvedených kontaktoch.

S pozdravom
PhDr. Mária Havranová
Riaditeľ
Senior Residence
Vyšné Ružbachy 125
tel: +421 907 819 711
e-mail: zps@humanitarian-no.eu, info@humanitarian-no.eu

Mohlo by sa Vám páčiť

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.