Oznamy

OZNAM – PRERUŠENÁ DODÁVKA VODY 🗓

PRERUŠENÁ DODÁVKA VODY

.

OZNÁMENIE

Vážení odberatelia,

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť Vám v súladu s § 32 odst. 1 písm. d) zákona č. 442/2002 Z.z. oznamuje, že z dôvodu uskutočňovania plánovaných oprav, údržbárskych a revíznych prác bude v termíne:

 

od 26. septembra 2019 od 8:00

do 26. septembra 2019 do 14:00

 

PRERUŠENÁ DODÁVKA VODY

Následné napúšťanie a tlakovanie sa očakáva do 20:00, kedy by malo dôjsť k úplnému

obnoveniu dodávky vody.

v oblasti : Mlynčeky – celá obec

 

Náhradné zásobovanie:

 

Bude zaistené s ohľadom na technické možnosti, miestne, dopravné a klimatické podmienky a na základe požiadaviek odberateľov.

V tejto súvislosti vyzýva Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. všetkých odberateľov k predzásobeniu pitnou vodou aj pre úžitkové účely. Prípadné ďalšie informácie poskytne zákaznícka linka PVPS a.s., tel. 0850 111 800.

Ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené problémy v zásobovaní vodou. Žiadame láskavo o oznámení vyššie uvedenej skutočnosti všetkým ďalším nájomcom a prevádzkovateľom objektov, do ktorých je dodávaná voda na základe zmluvy, uzavretej s vlastníkom nehnuteľnosti. V priebehu vypúšťania, napúšťania a nasledujúci deň po obnovení dodávky vody, je  možné predpokladať v niektorých objektoch zníženie tlaku a možný zákal vody.

 

POZOR – v priebehu prác môže dôjsť ku skúšobnému napúšťaniu vodovodného radu a tým  

                 k dočasnému obnoveniu dodávky vody.

 

Oznamy

Mohlo by sa Vám páčiť

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.