Obecný úrad, Oznamy

Oznam o testovaní na COVID-19

.
Vážení občania

       z dôvodu celoplošného  testovania obyvateľstva na území SR, na prítomnosť ochorenia COVID-19 Vám oznamujeme, že v obci Mlynčeky

Bude  testovanie prebiehať  v dňoch:

sobota  23.1.2021  od    8.00 – 17.00 hod.

nedeľa  24.1.2021  od    8.00 – 17.00 hod.

V budove TJ TATRAN Mlynčeky na miestnom ihrisku.

Kto sa príde v týchto dňoch testovať:

donesie si so sebou občiansky preukaz
deti od 10 do 15 rokov kartičku poistenca

Čas testovania : 
od 8:00  –  12.00 hod.        12.00 – 13.00 hod. prestávka
od 13.00 – 17.00 hod.

Podľa potreby budú medzi testovaním malé prestávky, z dôvodu dezinfekcie.

Tí, ktorí sa v týchto dňoch zúčastnite testovania, prosím  dodržiavajte určené dni a tiež stanovený  čas , čím  predídete dlhej čakacej dobe pred odberným miestom, zároveň dodržiavajte nosenie ochranného rúška , 2 m odstup a použite dezinfekciu, ktorá bude na odbernom mieste pripravená.

Z dôvodu, aby sa zbytočne nevytvárali  dlhé rady a  po skúsenosti z predchádzajúcich testovaní , ak vám to dovolia vaše pracovné a iné povinnosti, choďte sa testovať podľa písmena vášho priezviska  v abecede:

v sobotu od písmena A po písmeno K

v nedeľu od písmena L  po písmeno Z

 

Chcem Vás poprosiť, aby ste využili možnosť testovania priamo v obci a zúčastnili sa v čo najväčšom počte všetci, ktorí môžete a nie ste v povinnej karanténe.

Aby sme boli všetci zodpovední najmä voči sebe, svojej rodine, ale tiež voči svojmu okoliu, a tak všetci spolu dokázali prispieť v čo najväčšej možnej miere k zníženiu ďalšieho šírenia nebezpečnej nákazy.

Verím, že tak, ako pri predchádzajúcich kolách testovania , ktoré  sa nám aj  vďaka Vašej disciplinovanosti podarilo zvládnuť veľmi dobre, určite sa nám podarí spoločne zvládnuť aj toto testovanie, slušne, ohľaduplne a zodpovedne „ĎAKUJEM“.

 

Milena Svocáková

starostka obce

Tento oznam bude zverejnený na oznamovacích tabuliach v obci  a internetovej stránke !!!

OZNAM

Mohlo by sa Vám páčiť

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.