Oznamy

Nový COVID automat

COVID automat

.

V nadväznosti na uznesenie Vlády SR, ktorou sa mení rozdelenie okresov na základe Covid automatu, si vám dovoľujeme poslať prehľadné grafiky, na ktorých sú rozpísané opatrenia podľa prevádzkovateľov/organizátorov zvoleného režimu a farby okresu.

Vláda SR na svojom zasadnutí 10. augusta 2021 schválila nový Covid automat, ktorý v závislosti od epidemickej situácie upravuje vstup do prevádzok, organizáciu hromadných podujatí a pod.

Zverejňujeme prehľadné grafiky Úradu verejného zdravotníctva SR, aby sa majitelia prevádzok, organizátori, ale aj bežní ľudia vedeli jednoducho orientovať vo vyhláškach a opatreniach.

Zároveň vám dávame do pozornosti aplikáciu  https://automat.gov.sk/kezmarok, vďaka ktorej si môžu všetci rýchlo a prehľadne zistiť informácie o platných opatreniach v jednotlivých okresoch.

 

COVID automat HP svadby kary

COVID automat reštaurácie august

COVID automat fitness august

COVID automat rúška

Mohlo by sa Vám páčiť

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.