Oznamy

Jesenný deň otvorených dverí v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

,

Jesenný deň otvorených dverí v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka sa uskutoční 20. októbra 2019 (v nedeľu)

Opäť pripravili bohatý program po zdravotnej stránke. S lekármi je možné konzultovať chronické (neinfekčné a neprenosné) ochorenia kože i dýchacích ciest a v rámci prevencie absolvovať vyšetrenie materských znamienok aj spirometrické vyšetrenie. Zaujímavé merania prináša Všeobecná zdravotná poisťovňa i Liga proti rakovine, kde si okrem iného budú predovšetkým ženy môcť vyskúšať na makete techniku samovyšetrenia prsníkov. Návštevníci, ktorí majú nejaký zdravotný problém a chcú sa informovať o možnostiach získania štátnej podpory, tak majú šancu opýtať sa priamo sociálneho poradcu v diskusii po pripravenej prednáške. V tento deň nazriete do kúpeľov o čosi viac aj prostredníctvom prehliadok s výkladom o histórii, súčasnosti i o plánoch do budúcnosti. V prípade záujmu je možnosť vyskúšať aj vonkajšiu Kneipp terapiu a balančný chodník v kúpeľnom parku.

VSTUP JE VOĽNÝ a teda prehliadky kúpeľov a areálu, konzultácií s lekármi, vyšetrení materských znamienok, spirometrického vyšetrenia, rôznych meraní, praktických ukážok, prednášky s diskusiou sa môžu zúčastniť všetci ZADARMO.

V tento výnimočný deň môžte využiť aj zľavy na liečebné a relaxačné procedúry vo výške 30 %. a na záver sláviť sv. liturgiu priamo v kúpeľnom DOME ZDRAVIA.

Viac informácií o Jesennom dni otvorených dverí u nás a program nájdete na stránke:
kupelecks.sk/events/jesenny-den-otvorenych-dveri
alebo môžete navštíviť aj FB profil a vytvorené podujatie: facebook.com/events/jesenny_dod

Mohlo by sa Vám páčiť

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.